Heropening Proxy Zarren na brand

Kortemark - Op woensdag 18 mei werd Proxy Zarren getroffen door een zware brand. Het vuur ontstond in de keuken van het personeel van de supermarkt. Winkeluitbaatster, Carine Vanneste, was aanwezig op het moment dat het vuur ontstond waardoor de brandweer heel snel verwittigd kon worden. De winkel kende heel wat roet-, geur en waterschade door de brand. Gelukkig maken vele handen licht werk en kan Proxy Zarren vanaf vandaag zijn deuren terug openen. Mede door de werknemers van de winkel en een ploeg vanuit de hoofdzetel kon de winkel na ruim een maand terug haar deuren openen. 

Na een ruime maand kan Proxy Zarren haar deuren terug openen voor haar klanten na de hevige brand. Omdat een brand van deze omvang eerder uitzonderlijk is bij Delhaize werd vanuit alle kanten hulp aangeboden. De rekken zelf werden grondig gereinigd en de vloer werd ook vernieuwd waarna onder andere collega’s uit het hoofdkantoor van Delhaize hielpen om alle rekken opnieuw aan te vullen. Ook werd vanuit het gemeentebestuur al het nodige gedaan om de winkel te steunen, waardoor de heropening van de winkel op een versneld tempo kon plaatsvinden. De winkeluitbaters krijgen ook heel wat steun van hun buurtbewoners, die niet kunnen wachten om terug in hun geliefde buurtwinkel hun boodschappen te doen. Ook de getroffen buurtslager is enthousiast om terug aan de slag te gaan. 

“Zonder hulp van onder andere onze winkelwerknemers en collega’s uit de hoofdzetel was het nooit gelukt om de winkel zo snel terug op te bouwen. De brand liet heel wat schade na dus alle hulp was meer dan welkom. Een jammere gebeurtenis kon dan toch gekoppeld worden aan iets moois: teamwork en solidariteit staan altijd op nummer één bij Delhaize en de hulp na het incident was hier een mooi voorbeeld van”, aldus mede-winkeluitbater Mathieu Van Daele, die ondanks de tegenslag met volle moed terug aan de slag gaat om zijn klanten te ontvangen. 

Iedereen is terug welkom bij de Proxy Delhaize op het Zarrenplein in Zarren bij Kortemark. ​ 

Praktische info 

Proxy Zarren ligt op het Zarrenplein 1A in Kortemark. ​ 

De winkel is open op maandag 12u – 19u, van dinsdag tot zaterdag 8u30 – 19u en op zondag 8u – 12u. 

Roel Dekelver

Roel Dekelver

Director Communications & Stakeholder Management

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Eiwithype stuwt verkoop van eieren met ruim 15%
Al meer dan 100 miljoen eieren verkocht dit jaar bij Delhaize
press.delhaize.be
Website preview
Delhaize hernieuwt engagement voor Think Pink na inzameling van meer dan €100.000 in 2025
Kobbegem, 2 oktober 2026 – Naar aanleiding van Borstkankermaand hernieuwt Delhaize zijn engagement voor Think Pink, de nationale organisatie die strijdt tegen borstkanker. Dankzij de inzet van klanten, medewerkers en verschillende partnermerken blijft de retailer Think Pink ondersteunen via diverse fondsenwervende initiatieven. Nadat Delhaize in 2025 meer dan 109.000 euro inzamelde, wil het opnieuw bijdragen aan de financiering van onderzoek, preventie en begeleiding van mensen die door de ziekte getroffen worden.
press.delhaize.be
Website preview
Delhaize versnelt de verduurzaming van varkensvlees
Delhaize en ketenpartner Danis zetten de volgende stap naar duurzamer varkensvlees
press.delhaize.be