Wijziging samenstelling directiecomité Delhaize

Delhaize kondigt wijzigingen aan in de samenstelling van haar directiecomité

Kobbegem, 27 augustus 2026 - Delhaize kondigt vandaag enkele wijzigingen aan in de samenstelling van het directiecomité van Delhaize. ​ ​

Raphaël Gentile, momenteel VP Sourcing & Replenishment en lid van het directiecomité, werd benoemd tot SVP Own Brand Joint Sourcing binnen het Commerce team van Ahold Delhaize EU&I (Europe and Indonesia). Hij verlaat daarmee het directiecomité van Delhaize.

Als gevolg van deze wijziging verschuiven een aantal verantwoordelijkheden binnen het directiecomité.

Vanaf 1 september 2026 neemt Jonathan Hertog, momenteel VP Commerce, Merchandising & Quality, de verantwoordelijkheden van Raphaël Gentile binnen Delhaize over. In het kader van deze evolutie wordt Jonathan benoemd tot SVP Commerce & Sourcing. ​

De Quality-teams, die vandaag nog aan Jonathan Hertog rapporteren, zullen vanaf 1 oktober 2026 onder de verantwoordelijkheid van Illya Van den Borre, SVP HR, Corporate Affairs & Q&S, vallen. ​

Vanaf 1 september 2026 wordt dit de samenstelling van het directiecomité:

  • Alexandros Boussis - CEO Delhaize
  • Illya Van den Borre - SVP Human Resources, Corporate Affairs & Q&S
  • Johan Ideler – SVP Logistics & Supply Chain ​
  • Chloë Thoelen - Chief Finance and Strategy Officer ​ ​ ​
  • Raffael Li Preti - SVP Retail Operations & Real Estate ​ ​
  • Aude Mayence - SVP Marketing, Digital & e-commerce
  • Jonathan Hertog – SVP Commerce & Sourcing
  • Sylvie Dugardyn - VP Legal, Ethics & Compliance
“Ik kijk er naar uit om met dit directiecomité onze strategie verder uit te voeren en daarin onze medewerkers, onze winkels, onze affiliates én onze klanten meer dan ooit centraal te plaatsen. Met dit directiecomité staan we nog sterker om de positie van Delhaize als belangrijke speler op de retailmarkt in België en Luxemburg te bestendigen”, besluit CEO van Delhaize Alexandros Boussis.

Roel Dekelver

Roel Dekelver

Director Communications & Stakeholder Management

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Eiwithype stuwt verkoop van eieren met ruim 15%
Al meer dan 100 miljoen eieren verkocht dit jaar bij Delhaize
press.delhaize.be
Website preview
Delhaize hernieuwt engagement voor Think Pink na inzameling van meer dan €100.000 in 2025
Kobbegem, 2 oktober 2026 – Naar aanleiding van Borstkankermaand hernieuwt Delhaize zijn engagement voor Think Pink, de nationale organisatie die strijdt tegen borstkanker. Dankzij de inzet van klanten, medewerkers en verschillende partnermerken blijft de retailer Think Pink ondersteunen via diverse fondsenwervende initiatieven. Nadat Delhaize in 2025 meer dan 109.000 euro inzamelde, wil het opnieuw bijdragen aan de financiering van onderzoek, preventie en begeleiding van mensen die door de ziekte getroffen worden.
press.delhaize.be
Website preview
Delhaize versnelt de verduurzaming van varkensvlees
Delhaize en ketenpartner Danis zetten de volgende stap naar duurzamer varkensvlees
press.delhaize.be